Lasery kosmetyczne – Laser frakcyjny

Laser frakcyjny Co2

Lasery kosmetyczne

Laser frakcyjny Co2 to innowacyjny system w medycynie estetycznej, który pozwala na dokonanie w stosunkowo krótkim czasie spektakularnych efektów głębokiej regeneracji skóry. Laser ten perfekcyjnie wygładza skórę pacjentów i przywraca jej odpowiednie napięcie i sprężystość. Ponadto świetnie sprawdza się przy zabiegach likwidujących zmiany potrądzikowe, redukujących zmarszczki, a także przebarwienia i rozszerzone ujścia gruczołów łojowych. Ta nowoczesna technologia uzyskała status FDA „złoty standard” w zabiegach resurfacingu.

Jak to działa?

Wspomaganie leczenia wszelkich przypadłości i schorzeń skórnych opisanych powyżej dokonuje się dzięki wykształceniu się mikroskopijnych uszkodzeń, które docierają aż do skóry właściwej. Frakcjonowana (rozszczepiona) wiązka światła obejmuje dany obszar skóry tzw. mikrostrefy, nie naruszając przy tym sąsiadujących tkanek. Następnie następuje odparowanie i koagulacja tkanek w obrębie stref mikrotermalnych. Do tkanek dociera energia świetlna, co w następstwie przyspiesza procesy gojenia i pobudzania syntezy kolagenu. Pozwala to na uzyskanie zadawalających efektów terapeutycznych przy jednoczesnym krótkim czasie rekonwalescencji. Laser frakcyjny CO2 jest w pełni bezpieczny i przeznaczony dla wszystkich typów skóry.

Zabieg jest wykonywany w miejscowym znieczuleniu, a więc jest praktycznie bezbolesny. Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie, obrzęk oraz nadmierne naciągnięcie skóry, dlatego też czas rekonwalescencji jest uzależniony od mocy wykorzystanych w zabiegu parametrów i długości jego trwania.

Efektywność zabiegu

Efekty przeprowadzanych zabiegów z użyciem laseru frakcyjnego C02 widoczne są po ok. 5-8 tygodni. Skóra staje się wyraźnie wygładzona i ujędrniona. Przebudowa kolagenu trwa kolejne 6 do 12 miesięcy, natomiast rezultaty utrzymują się ok. 2 lat. Zabieg powinno powtórzyć się po tym okresie ze względu na fakt, że nasza skóra nieustannie podlega biologicznym procesom starzenia się.

Wskazania do zabiegów laserem frakcyjnym CO2:

Zabieg może być przeprowadzony na dowolnej części ciała.

zmarszczki mimiczne
zwiotczenie skóry (także skóra powieki górnej i dolnej!),
blizny potrądzikowe i pourazowe,
rozstępy,
rozszerzone ujścia gruczołów łojowych,
przebarwienia

Przeciwwskazania do zabiegu:
ciąża oraz karmienie piersią,
tendencja do bliznowacenia (keloidy),
przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych (np. aspiryna),
peeling chemiczny lub mechaniczny (do 3 tyg przed),
isotretinoina (do 6 mies. przed),
choroba nowotworowa/radioterapia, cukrzyca, bielactwo, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca,
silna opryszczka,
infekcje i stany zapalne skóry,
inne zabiegi laserowe przeprowadzone w okresie krótszym niż 4 tyg.

Atuty urządzenia:
wysoka jakość
stabilna moc
równomierna jakość wiązki lasera
płynna regulacja mocy
technologia frakcyjna minimalizuje bolesność zabiegu
przy zabiegu wykonywanym przy użyciu lasera CICU nie dochodzi do niebezpiecznego przegrzewania tkanek.

http://newfacebeauty.pl/

http://youtube.com/channel/UC_ff7dN-g3krfSavw-Uz3JQ